معرفی 8 ابزار بازاریابی محتوا برای افزایش بهره وری تان
articles,تولید محتوا

معرفی 8 ابزار بازاریابی محتوا برای افزایش بهره وری

ابزار بازاریابی محتوا

در دنیای مارکتینگ، برای بازاریابی محتوا هم ابزارهای وجود دارد که در این مقاله سعی داریم 8 مورد از کارآمدترین آنها را برای شما معرفی کنیم. پیرو اهمیت زیادی که امروز بازاریابی محتوا دارد احتمالا شما هم خیلی به آن روی آورده اید و حسابی در این مبحث غرق شده اید. از این رو ما در این صفحه سعی کردیم ابزارهایی را انتخاب کرده و به شما معرفی کنیم تا به افزایش بهره وری تان منجر شوند. پیشنهاد می کنم ابتدا از ابزارهای رایگان آن حتما بهره ببرید.

اما همیشه به یاد داشته باشید که اگر استراتژی خوبی نداشته باشید هیچ یک از بهترین ابزارهای عالم هم نمی توانند به شما کمک کنند. با یک استراتژی درست در موقع درست، ابزارهایی هستند که مطمئنا به بهبود بهره وری شما کمک می کنند.

ابزارهای زیر به شما در صرفه جویی زمان کمک می کنند و باعث می شوند که در بازاریابی محتوا موثرتر ظاهر شوید.

1- SEMrush

شناسایی کنید و ببینید رقبای شما چه رتبه ای در گوگل بدست می آورند. (نسخه رایگان، پولی)

یک ابزار فوق العاده ست که به شما کمک می کند تا ترافیک رقبای تان را در گوگل ارزیابی کنید و بدانید که برای هر کلمه کلیدی چه رتبه ای دارند.

آدرس وب رقیب خود را در سئو SEMrush بنویسید و لیستی از کلمات کلیدی را ببینید که در گوگل رتبه دارند. با یک حساب کاربری تایید شده رایگان، SEMrush، ده کلمه کلیدی ارگانیک برتر رقیب را که به وب سایت رقیب تان ترافیک می فرستد را برای شما آشکار می سازد.

این راه سریع تحقیق کلمات کلیدی می تواند برخی از کلمات کلیدی هدف را نیز شناسایی کند. با SEMrush می توانید بک لینک های رقیب را هم ببینید، ترافیک ارگانیک تخمینی را که آنها جذب می کنند را هم بررسی کنید و کلا به صورت جامع یک آنالیز رقابتی انجام دهید.

2- BuzzSumo

کشف کنید که چه نوعی از محتوا بیش ترین میزان اشتراک گذاری را دارد. (تست رایگان، پولی)

احتمالا شما هم مثل بسیاری دیگر از صاحبان کسب وکار می خواهید محتوایی که ایجاد می کنید در میان سایر کانال های شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. خب بهترین راه برای انجام این کار این است که بدانید به طور نرمال چه نوع محتوایی بیش ترین اشتراک گذاری را دارد تا شما هم پیرامون همان موضوع بنویسید.

در BuzzSumo آدرس وب سایت را وارد می کنید، -سایت خودتان یا رقیب- تا محتوایی که بیش ترین اشتراک گذاری را در شبکه های اجتماعی داشته بیابید. همین طور می توانید کلمات کلیدی را جستجو کنید تا محتوای مرتبط با آن کلمات را بیابید که بیش ترین اشتراک گذاری را داشته اند.

3- Easil

تصاویر تبلیغاتی خود را آماده کنید. (نسخه رایگان و پولی)

موارد بصری هم یکی از عناصر مهم در ارتقای محتواست اما بخاطر زمان بر و گران بودن هزینه های آن لازم نیست برای هر قطعه محتوا به سراغ طراح گرافیست بروید. Easil یک ابزار طراحی ست که به غیرگرافیست ها اجازه می دهد تا انواع مختلفی از تصاویر باکیفیت را تنها در عرض چند دقیقه خلق کنند.

4- Mintent

تقویم ویرایشی خود را بسازید. (نسخه رایگان)

تقویم آموزشی برای بازاریابی محتوا ضروری ست. برنامه ریزی محتوا شما را سازمان یافته تر و بهره ورتر نگاه می دارد و در نهایت شما محتوای بهتری ارائه می دهید.

Mintent یک نرم افزار بازاریابی محتواست که به شما کمک می کند تا کمپین ها و امکانات محتوایی تان را پیگیری کنید و یک تقویم ویرایشی قدرتمند بسازید.

5-  AgoraPulse

دستیابی به محتوای خود را در شبکه ها به حداکثر برسانید. (امتحان رایگان، پولی)

شما زمان زیادی را صرف ساخت محتوای ارزشمند می کنید و قطعا می خواهید که طرفداران و دنبال کننده های تان آنها را در شبکه های اجتماعی ببینند. و اگر آنها را مجددا به اشتراک نگذارید بسیاری از مخاطبان شما آنها را نخواهند دید!

یک ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی مثل AgoraPulse به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید و محتوای تان را در کانال های اجتماعی که برای کسب وکارتان بیش ترین اهمیت را دارند (مثل اینستاگرام و لینکدین) توزیع نمایید. نکته ای که در این برنامه جالب است این است که تمامی حساب های کاربری شبکه های اجتماعی تان را در یک پلت فرم متصل می کند بنابراین مدیریت و ارزیابی فعالیت ها راحت تر خواهد شد.

6- Brand24

استفاده از لیست اجتماعی برای تشکیل تولید محتوا (امتحان رایگان، پولی)

یافتن ایده های جدید محتوایی برای ثبت در تقویم ویرایشی می تواند زمان بر و استرس زا باشد. راه های بسیاری برای یافتن ایده های محتوا وجود دارد اما در اینجا به موردی از آنها اشاره می کنیم که همچنان چندان مورداستفاده قرار نگرفته است.

از آنجایی که ابزارهای گوش دادن به شبکه های اجتماعی در درجه ی اول برای اهداف بازبینی برند استفاده می شوند قادرند ارزش زیادی را به فعالیت های تولید محتوای شما بیفزایند.

برای مثال، شما از ابزار بررسی شبکه های اجتماعی مثل Brand24 برای بازبینی کلمات کلیدی مرتبط با موضوعات اصلی یا حوزه شما و پیگیری مکالمات و محتوا پیرامون آن کلمات کلیدی استفاده می کنید. از آن مهم تر، به درک بهتری از شرایط آن مکالمات خواهید رسید.

این برای تولید محتوا واقعا مهم است که مردم هم به آن اهمیت خواهند داد – شما دانش و بینش هایی دارید که باید راجع به آنها محتوا بنویسید که مستقیما هم با نیازهای مردم روبرو می شوند.

7- OutreachPlus

محتوای خود را از طریق ایمیل ارتقا دهید. (امتحان رایگان، پولی)

یکی از موثرترین راه ها برای ارتقای محتوای تان ایمیل کردن به افراد مرتبطی است که می توانند به توسعه ی آن کمک کنند مثل خبرنگاران، تاثیرگذاران، شرکای کسب وکاری و … .

OutreachPlus یک ابزار تبلیغاتی ایمیل است که فرآیند ارسال ایمیل های شخصی سازی شده را سرعت می بخشد.

ارتقای محتوا همان طور که هر روز چالش برانگیزتر می شود اهمیت آن نیز افزایش می یابد.

8- Zapier

به حالت خودکار دربیایید! (امتحان رایگان، پولی)

Zapier یک ابزار اتوماسیون است که صدها اپلیکیشن وب را با هم متصل می کند تا شما یک جریان کاری خودکار را تنها در عرض چند لحظه بسازید. شما با اینکار Zap هایی را خلق می کنید.

وظایف اتوماسیون خودکاری دیگری هم هست که به بازاریابی محتوای شما کمک می کنند. مثلا اگر روی وردپرس کار می کنید می توانید از یکی از Zaps های پیش ساخته در دسترس استفاده کنید تا پست های جدید وردپرس خود را در صفحه ی فیسبوک تان ایجاد کنید.

 

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنج امتیاز (4 تعداد رای, میانگین: 4٫75 از 5)
Loading...

 

لینک کوتاه https://thebestseois.com/?p=867

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =