تکنیک های جدید سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل
articles,سئو,موتورهای جستجو

تکنیک های جدید سئو برای رسیدن به صفحه اول گوگل

تکنیک های جدید سئو

می خواهید وب سایت تان کلمات کلیدی هدفمند داشته باشد و با سئو بهینه سازی شده برای جذب ترافیک بیش تر آماده باشید؟ دوست دارید موتورهای جستجو خیلی راحت تر بفهمند که بخاطر کدام کلمات کلیدی باید به بلاگ شما رتبه بدهند؟

اگر پاسخ تان به هر کدام از این پرسش ها “بله” بود، در واقع به دنبال یادگیری رازهای هدفمندی کردن کلمات کلیدی پست تان هستید. مطالعه ی این مقاله را حتما به شما پیشنهاد می کنم.

وقتی حرف از بهینه سازی وب سایت یا پست بلاگ به میان می آید، دو فاکتور اصلی نقش ایفا می کنند:

بهینه سازی On-Page

بهینه سازی Off-Page

در مقاله ی امروز ما روی بهینه سازی On-Page تمرکز می کنیم و تکنیک های جدید سئو زیادی را برای شما به اشتراک می گذاریم تا هنگام بهینه سازی پست بلاگ تان پیاده سازی کنید.

در اینجا ابتدا از شما می خواهم که بهینه سازی سئو On-Page را با بهینه سازی سئو onsite اشتباه نگیرید.

سئو Onsite

سئو Onsite به بهینه سازی کل وب سایت اشاره دارد که با چیزهایی نظیر Sitemapping و تنظیم ساختارهای Permalink انجام می شود.

سئو On-Page

بهینه سازی محتوا برای یک کلمه کلیدی هدفمند در یک پست بلاگ. این شامل استفاده از سربرگ های درست، جای گذاری کلمه کلیدی صحیح، اطمینان از کیفیت محتوا و توجه به سایر فاکتورهای دیگر می باشد.

چرا به بهینه سازی On-Page نیاز دارید؟

امروزه، برخی از بلاگرها وقتی عبارت ” مقالات بهینه سازی شده سئو ” را می شنوند؛ فکر می کنند کار بدی ست! در صورتی که نه تنها بد نیست، بلکه ضروری ست.

“موتورهای جستجو چیزی جز مجموعه ای از الگوریتم نیستند. آنها به عوامل متعددی نگاه می کنند تا بخاطر یک سری کلمات کلیدی خاص به صفحه وب شما رتبه بدهند. حالا ما باید به موتورهای جستجو کمک کنیم تا آن کلمات کلیدی هدف را در پست های مان شناسایی کند و این کار از طریق مرتبط تر ساختن آن پست با خواننده امکان پذیر است.

تاکنون فکر کردید که چرا در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نیستید؟

در واقع، دلایل زیادی دارد. اما اگر کسی هستید که به سئو اصلا توجه نمی کنید، احتمالا این بزرگ ترین دلیل آن است. ما وقتی یک پست را از نظر سئو بهینه سازی می کنیم در واقع آن مجموعه ای از متدهای ثابت شده را دنبال می کنیم که موجب کسب رتبه ی بالاتر در موتور جستجو می شود.

امروز گوگل دیگر فقط رتبه سئو On-Page را موقع امتیازدهی به یک مقاله در نظر نمی گیرد بلکه به عوامل دیگری مثل سیگنال های رسانه های اجتماعی (انتشارها، لایک ها، توئیت ها، فالوها و …) بک لینک ها، مجوز دامنه و بسیاری دیگر از معیارهای Off-Page هم توجه می کند.

هدف ما از سئو On-Page بهینه سازی مقاله از طریق یک روش طبیعی و هوشمندانه است تا موتور جستجو به راحتی بتواند کلمه کلیدی هدف را پیدا کرده و بازدیدکنندگان هدفمند را به سمت وب سایت تان هدایت کند.

قبل از اینکه بیشتر غرق این مقاله شویم، بهتر است به اهمیت کلمات کلیدی بپردازیم و با نوعی از کلمات کلیدی که اصطلاحا LSI نامیده می شوند آشنا شویم. اگر این دو پست را تاکنون مطالعه نکردید حتما پیشنهاد می کنم بخوانید:

استفاده از کلمات کلیدی LSI برای کسب رتبه بالا

اهمیت کلمات کلیدی سئو برای ارتقای رتبه وب سایت تان

 

براساس Searchmetrics جدیدترین فاکتورهای رتبه بندی موتور جستجو گردآوری شده که در زیر می بینید:

همان طور که می بینید، در طول چند سال گذشته این معیارها تغییرات زیادی را به خود دیده اند. با اینکه در این اینفوگرافیک سئو Off-Page خیلی مهم جلوه می کند اما هرگز نباید از سئو On-Page هم غفلت کرد و نادیده گرفت.

به عبارت دقیق تر، کلید طلایی “محتوای” شماست.

ادامه ی این مقاله را در اینجا بخوانید.

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنج امتیاز (1 تعداد رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

لینک کوتاه https://thebestseois.com/?p=116

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 − = 45