بهترین و موثرترین ربات اینستاگرام بدون هر گونه اسپم !
articles,شبکه های اجتماعی

بهترین و موثرترین ربات اینستاگرام بدون هر گونه اسپم !

طی سال های اخیر، ربات اینستاگرام به یکی از اجزای مهم کسب وکارها در دنیای آنلاین تبدیل شده است. صاحبان کسب وکارها به دنبال بهترین و مؤثرترین ربات اینستاگرام که هرز و اسپم نباشد و در عین حال، باعث موفقیت آنها شود می گردند. اگر شما هم صاحب کسب وکاری کوچک هستید ولی مثل من هیچ دلِ خوشی هم از دیدنِ کامنت ها، رپلای ها و پیام های خودکاری که توسط این ربات ها در اینستاگرام جاری می شوند ندارید این مقاله برای شماست.

بهترین و موثرترین ربات اینستاگرام بدون هر گونه اسپم !

ربات اینستاگرام

قبل از شروع، بسیار مهم است که یادآوری کنیم، ربات های بسیار هرز و اسپمی در اینستاگرام وجود دارند که تجربه کاربری بسیار بدی را برای همه ی ما منجر می شوند.

این مقاله، بجای اینکه افراد را به ایجاد ربات های اسپم بیش تری ترغیب کند، کمک می کند تا نحوه ی تعامل اینستاگرام را بهتر درک کنند تا صاحبان کسب وکارهای کوچک بتوانند از طریق این پلت فرم با دانش و ابزار کافی به ارتقای کسب وکار خود برسند. و البته بسیار اهمیت دارد که این مسیر را به گونه ای طی کنید که هیچ اثر منفی در دیگر کاربران یا حساب های آنان نداشته باشد.

به عبارت دیگر، این مقاله به شما یاد نمی دهد که چطور رباتی را بسازید که کامنت بگذارد یا حساب های دیگران را فالو کند. چون این فعالیتی است که باعث می شود افراد آن را به عنوان اسپم شناسایی کنند و در نتیجه، این اصلاً راهکارِ موثری برای رشد کسب وکارتان در اینستاگرام نیست!

به گفته ی یکی از بلاگرها و نویسندگان موفق در اینستاگرام، اتوماتیک کردن یک سری تعاملات مشخص در اینستاگرام به ارتقای حساب (فراتر از حد متوسط) بدون ایجاد تجربه کاربری بد برای دیگر کاربران (در اینستاگرام) کمک شایانی می کند. او معتقد است که حساب کاربری Potteryforall به همین طریق توانست در طول 12 ماه به بیش تر از 100 هزار فالور دست یابد.

برای انجام اینکار نباید حتماً “هکر” باشید! فقط کافی ست درک درستی از نحوه ی عملکردهای اتوماسیون تعامل داشته و استراتژی صحیحی را متناسب با آن، برای بلندمدت تنظیم و اجرا نمایید.

در ادامه، توضیح می دهیم که چطور اینکار را انجام دهید:

با ضروری ها شروع کنید!

کاری که یک ربات انجام می دهد تعامل داشتن با حساب های اینستاگرام دیگران است، پس شما نباید اینکار را بطور دستی انجام دهید.

اگر بطور صحیح روی حساب اینستاگرام جای گرفته و محتوای متنوع و جالبی داشته باشد، ربات مثل سوخت موشک عمل خواهد کرد. نرخ رشدتان به سرعت افزایش می یابد، چون باعث می شود حساب اینستاگرام تان توسط افراد بسیار بیش تری که اگر بطور دستی آن اقدامات را انجام می دادید دست نمی یافتید، کشف شود.

از طرف دیگر، اگر ربات بطور صحیح روی حساب اینستاگرام تان تنظیم نشده و محتوای جذابی هم نداشته باشد احتمالاً به عنوان اسپم نمایان می شوید چون افراد زیادی تعامل های نامربوطی را از حساب هایی که دوست ندارند (یعنی حسابِ شما :-/ ) دریافت خواهند کرد.

اگر به اولین حس و تأثیر از چیزی اعتقاد داشته باشید، باید بگویم که اولین حسِ خیلی افتضاحی ایجاد می شود! بدتر از آن، زمان، انرژی و پول زیادی هم هدر داده اید چون هیچ رشد قابل توجهی هم در مقابل کسب نکرده اید!

پس خواهش می کنم قبل از اینکه وارد بحث ربات اینستاگرام شوید، مطمئن شوید که اینستاگرام تان به خوبی طراحی شده و برای سوخت موشکی آماده است.

ضروریت های لازم برای یک اکانت اینستاگرام شامل موارد زیر است:

حساب کاربری که نمای بصری متنوع و محتوایی داشته باشد که به مردم ارزش القا می کند

جوری که صفحه اینستاگرام شما در نگاه اول به نظر می رسد، اغلب تنها راهی است که آنها تصمیم می گیرند پس از کشفِ حساب تان، (رباتِ شما با لایک کردنِ آنها باعث می شود حساب تان در معرض دید قرار بگیرد) صفحه شما را دنبال کنند یا خیر!

هر چه در ایجاد محتوای بصری که به مردم ارزش واقعی القا می کند مهارت بیش تری داشته باشید، ربات شما در تبدیلِ تعاملات به “فالو” مؤثرتر خواهد بود. و در نتیجه شما سریع تر رشد خواهید کرد چون حساب اینستاگرام تان در مقایسه با دیگر حساب هایی که محتوای مشابه مثل شما تولید می کنند و یا محصولات مشابهی مثل شما می فروشند، متنوع تر خواهد شد. نمونه ای از چنین صفحاتی را که ا نظر بصری متنوع و موفق عمل می کنند را در تصویر زیر می بینید:

بهترین و موثرترین ربات اینستاگرام بدون هر گونه اسپم !

هشتگ ها و حساب های کاربری را که مخاطبان هدف تان به آنها اهمیت می دهند، بشناسید.

برای راه اندازی یک ربات مؤثر باید هشتگ ها و حساب هایی را که مخاطبان هدف تان بیش از همه به آنها اهمیت می دهند خوب بشناسید.

کدام افراد در اینستاگرام حساب شما را ارزشمند خواهند دانست؟ آنها چه حساب هایی را “دوست دارند” فالو کنند؟ آنها اغلب کدام هشتگ ها را بررسی می کنند؟

هر چه واضح تر بدانید که چه نوع افرادی محتوای شما را ارزشمند به حساب می آورند و هر چه دقیق تر قادر باشید که حساب ها و هشتگ هایی را که آنها بیش تر اهمیت می دهند شناسایی کنید، هدف های بهتری را با ربات خود پیدا می کنید و همینطور ربات تان نیز در تبدیل تعاملات به “فالو” مؤثرتر عمل خواهد کرد چون هر تعامل، احتمالاً مرتبط تر بوده است.

پس از اینکه مطمئن شدید حساب تان از نظر بصری متنوع و جذاب است و حساب ها و هشتگ هایی را که برای مخاطبان هدف تان اهمیت زیادی دارند را شناسایی کردید زمان آن می رسد که بهترین ربات ویژه ی خودتان را پیدا کنید.

با ما باشید تا در ادامه، بهترین ربات اینستاگرام را به شما معرفی کنیم!

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنج امتیاز (2 تعداد رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

لینک کوتاه https://thebestseois.com/?p=1189

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =